MONUBLUE

Ekibinizin bir parçası olmak istiyoruz!

Monublue'da, ekibinizin iş kıyafetlerinin bir üniformadan daha fazlası olduğunu biliyoruz.

Hizmet ve sanayi sektörlerindeki yetenekli profesyonelleri güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Hem stil hem de işlev sunan, kaliteli ve özelleştirilebilir iş kıyafetlerimizle bunu başarıyoruz. Herkesin en iyi şekilde görünmeyi ve hissetmeyi hak ettiğine inanıyoruz. Bu yüzden sadece giysileri koruyan ve aletleri yakın tutan değil, aynı zamanda kişisel ve iş tarzını ve markalaşmasını da yükselten bir ürün yaratmaya kendimizi adadık. Amacımız, kalıcı bir izlenim bırakmak isteyen yetenekli profesyoneller için tercih edilen destinasyon olmaktır. Özelleştirme ve kişiselleştirme konusundaki taahhüdümüz ve rakipsiz lüks bir ürün yaratmaya odaklanmamız sayesinde kalabalık bir piyasada öne çıkıyoruz. Kişisel ve profesyonel markanızı yeni zirvelere taşımak için bu yolculukta bize katılın.

Takım Sistemi Nedir?

35+ takım

(veya 75 adet) başlangıç siparişi ekibinizi programa dahil eder.

EKİBİNİZİ DONATIN

Yıl boyunca mevcut olan Monublue stilleri ve renkleri ile ekibinizi donatın.

CUSTOM LOGO EMBROIDERY

Özel kişiselleştirme seçenekleri ile birlikte sunulmaktadır.

ÖZEL SİPARİŞ SİSTEMİ

Grup sipariş sistemimizi kullanarak, yönetici tüm grubun sipariş sürecini kolaylaştırarak ekibinizin görünümünü özelleştirebilir.

SSS

Çoğunlukla tüm renkleri sunuyoruz (Siyah, Kahverengi, Beyaz, Kraliyet Mavisi, Sarı, Yeşil, Açık Mavi, Haki).

Bu, başlangıç siparişinizin büyüklüğüne bağlı olacaktır. Daha fazla bilgi için başvurun!

Minimum sipariş, stillerimiz ve renklerimiz arasında 35 takım veya 75 bireysel üründen oluşan bir başlangıç siparişidir.

Organizasyonunuzun logosunu alacağız, dijitale dönüştüreceğiz ve gururla sergileyeceğiniz bir şeye dönüştüreceğiz!

Evet! Takımınız için hangi beden ve stillerin uygun olduğunu öğrenebilmeniz için özel bir örnek kutusu düzenleyebiliriz, bu hizmette indirim yapabiliriz.

Bizimle İletişime Geçin

Size ne yaptığınızda daha da büyük olmanıza yardımcı olalım. Aşağıdaki formu doldurun, en geç 24 saat içinde size geri döneceğiz.